Wrześniowa obniżka

od 150 zł /osoba/noc
3 dni
Rezerwuj Rezerwuj

Zaplanuj już teraz wrześniowy wyjazd i odpocznij od zgiełku miasta !
Niewiele osób ma okazję posmakować południa Polski we wrześniu, jednak te, które się na to zdecydowały, wracają co roku.
Spędź niezapomnianą przygodę w samym sercu Tatr! Malownicze krajobrazy, mniejsza ilość osó, urokliwa sceneria, nieskażona cywilizacją przyroda.

Wszystkie elementy pakietu są integralną częścią danej rezerwacji, niewykorzystanie któregokolwiek z elementów pakietu nie zmniejsza jego wartości.
Na terenie obiektu mogą być organizowane imprezy, w związku z czym Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć niedogodności związanych z hałasem.

W przypadku dalszego zamknięcia hoteli otrzymają Państwo Voucher do wykorzystania na wpłaconą kwotę z możliwością wykorzystania do 18.12.2021r.

UWAGA: W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

← Wróć do ofert